Rewolucyjna stylistyka. Elektryzujące osiągi.

Powitajmy rewolucję. TUCSON Nowej Generacji nie jest ewolucją swojego poprzednika – to prawdziwa rewolucja w projektowaniu. Samochód otrzymał większy i szerszy korpus niż jego poprzednik. Muskularna sylwetka łączy dynamiczne proporcje i ostre kąty z pełnymi powierzchniami, co nadaje progresywnego wyglądu. Unikając tradycyjnych metod rysowania i szkicowania, projektanci Hyundaia przy użyciu algorytmów geometrycznych i najnowocześniejszej technologii cyfrowej opracowali futurystyczne elementy designu.

Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. Różne typy silników w kompaktowym SUV-ie Hyundai Tucson, z opcjami hybrydowymi.

  Zelektryfikowane zespoły napędowe.

  Elektryzujący wybór. Teraz można wybierać spośród najbardziej zelektryfikowanej gamy układów napędowych w tym segmencie: 48-woltowa miękka hybryda, hybryda oraz hybryda plug-in.

 2. Kompaktowy SUV Hyundai Tucson na zdjęciu z przodu.

  Rewolucyjna stylistyka.

  Dynamiczne formy geometryczne, ostre kąty i pierwsze na świecie parametryczne ukryte światła sprawiają, że Nowy Tucson zdecydowanie wyróżnia się na drodze.

 3. Zaawansowane systemy wspomagania kierowcy w kompaktowym SUV-ie Hyundai Tucson.

  Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa.

  Ciesz się jeszcze większym spokojem dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z szeregiem innowacyjnych funkcji.

  Rewolucyjny design w świecie SUV-ów.

  Hyundai TUCSON to rewolucja w projektowaniu samochodów Hyundai. Jest to pierwszy SUV marki Hyundai, który został opracowany zgodnie z nową filozofią designu marki zwanej Sensuous Sportiness. Kierunek ten charakteryzuje harmonia pomiędzy czterema podstawowymi elementami: proporcjami, architekturą, stylistyką i technologią. Jej założeniem jest nadanie samochodom Hyundai zmysłowego i emocjonalnego charakteru, uzyskanego za pomocą innowacyjnych technologii i rozwiązań.
  Design sketch of the all-new Hyundai Tucson compact SUV pictured from the front.
  Szkic projektowy kompaktowego SUV-a Hyundai Tucson z futurystycznym kokpitem.
   SangYup Lee - Szef Hyundai Global Design Center w Hyundai Motor Company
  Nowy TUCSON stanowi kamień milowy na naszej drodze w projektowaniu i jest punktem odniesienia łączącym wszystkie modele Hyundaia.

  - SangYup Lee - Szef Hyundai Global Design Center w Hyundai Motor Company -

  The all-new Hyundai Tucson compact SUV pictured from the front driving down a city street.

  Elektryzujące osiągi.

  TUCSON Nowej Generacji jest dostępny z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym z 48-woltowym układem hybrydowym, hybrydą i hybrydą plug-in, co sprawia, ze oferuje najszerszą gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów.

  The high-speed wireless charging compartment inside the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Łączność

  Odkryj najnowsze inteligentne technologie, takie jak ekran nawigacji o przekątnej 10,25 cala, cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala i w pełni dotykowa konsola centralna.

  The safety and advanced driver-assistance systems of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Oryginalne akcesoria.

  Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

  Poznaj całą rodzinę Hyundai TUCSON.

  Hyundai TUCSON Hybrid wykorzystuje energię elektryczną, by zużywać jak najmniej paliwa – wszystko bez potrzeby ładowania akumulatorów lub zmiany stylu jazdy. A jeśli szukasz samochodu o wielu możliwościach, to TUCSON Plug-in Hybrid został wyposażony zarówno w silnik benzynowy, jak i elektryczny, który osiąga łączną moc 265 KM i ma tryb całkowicie elektryczny włączany naciśnięciem jednego przycisku. Poznaj także TUCSONA z dynamicznym pakietem N Line inspirowanym sportami motorowymi.
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. 1
  2. 2
  3. 3

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, TUCSON jest produkowany z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.
  The all-new Hyundai Tucson Hybrid compact SUV pictured from the side.
  Hyundai 5 year unlimited mileage and 8 year battery warranty
  1,2
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. 1
  2. 2
  3. 3