Zelektryfikowany Streamliner. 2

Opływowy i ponadczasowy design długo wyczekiwanego modelu IONIQ 6, drugiego w gamie submarki IONIQ przeznaczonej wyłącznie dla pojazdów elektrycznych. Nowy IONIQ 6 ma aerodynamiczny kształt i w innowacyjny sposób wykorzystuje zrównoważone materiały, aby odzwierciedlić wartości cenione przez dzisiejszych klientów pojazdów elektrycznych.

World Car of the Year 2023

Hyundai IONIQ 6 zdobywa tytuły Światowego Samochodu Roku, w tym: główną nagrodę World Car of the Year, a także World Electric Vehicle oraz World Car Design of the Year.
Logo elektromobilność programu dopłat rządowych "Mój elektryk"
3

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai IONIQ 6 już teraz dostępny w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

Ultraszybkie ładowanie i niesamowity zasięg.

IONIQ 6 został stworzony, aby zabrać Cię dalej – z szybszym ładowaniem i eleganckim stylem. W zależności od Twoich potrzeb w zakresie mobilności i wydajności, możesz wybrać jeden z dwóch rozmiarów akumulatorów, a także napęd na wszystkie koła lub napęd na tylne koła. Innowacyjny system akumulatorów 800 V zapewnia luksus i elastyczność ultraszybkiego ładowania. Dzięki czemu możesz spędzać mniej czasu na zasilaniu, a więcej w drodze.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Icon of the 614 km.* driving range of the IONIQ 6.

  Zasięg aż do 614 km.

  Wspomagany przez bardzo niski współczynnik oporu powietrza wynoszący zaledwie 0,21 i najnowocześniejszy elektryczny układ napędowy, IONIQ 6 może zapewnić zasięg aż do 614 km.

 2. The Hyundai IONIQ 6 electric midsize CUV has a top speed of 185km/h.

  Ultraszybkie ładowanie.

  Innowacyjny system akumulatorów 800 V zapewnia obecnie jedne z najszybszych czasów ładowania – dodając 351 km zasięgu w zaledwie 15 minut!

 3. 0-100 km/h acceleration in 5.1 seconds with the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

  Niesamowite przyspieszenie.

  IONIQ 6 przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 5,1 sekundy – w wersji z napędem na wszystkie koła i akumulatorem 77,4 kWh.

  A woman inside the Hyundai IONIQ 6 with one hand on the steering wheel putting on the seat belt

  Dostosuj swoje wrażenia z jazdy.

  Możesz stworzyć spersonalizowane wrażenia z jazdy, dostosowując układ kierowniczy, moc wyjściową, czułość pedału przyspieszenia oraz tryb jazdy w wersji z napędem na cztery koła.

  Przestrzeń. Styl. Wyrafinowanie.

  Odkryj nowy poziom spersonalizowanego komfortu. Wnętrze IONIQ 6 w kształcie kokonu zapewnia zupełnie nowe doznania z jazdy. Nasza nowa platforma dla EV umożliwiła naszym projektantom rozciągnięcie wnętrza w celu uzyskania optymalnej przestrzeni na nogi i przestronności. Podwójne oświetlenie nastrojowe współgra z przezroczystymi materiałami, zapewniając odprężającą i komfortową atmosferę, którą możesz dostosować do swojego nastroju.
  The Hyundai IONIQ 6 four-door electric sedan placed with a sloping roof and streamliner design.

  Wyrafinowany Streamliner. 2

  IONIQ 6, posiadający swoje swoje korzenie w koncepcie Prophecy, został wyposażony we wdzięcznie opadający dach i opływowy kształt, które podkreślają jego dynamiczny i sportowy charakter.
  Back of the Hyundai IONIQ 6 with an elliptical wing-inspired rear spoiler with a red LED lighting

  Tylny spoiler LED.

  Tylny spojler inspirowany eliptycznym skrzydłem, został ukształtowany z przezroczystych materiałów przypominających szkło, które podkreślają jedyne w swoim rodzaju, charakterystyczne oświetlenie LED.
  Pieces of sugar cane that are used to produce the interior of the Hyundai IONIQ 6

  Materiały przyjazne dla środowiska.

  We wnętrzu IONIQ 6 zastosowano ekoskórę, tkaninę wyprodukowaną z butelek PET i wykładzinę z przetworzonej sieci rybackiej, a także surowce pozyskiwane z trzciny cukrowej.

  Zaawansowana technologia dla większego bezpieczeństwa i wygody.

  IONIQ 6 na nowo definiuje mobilność dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie funkcji bezpieczeństwa, wygody i łączności, które są tak wyjątkowe, jak inteligentne i przyjemne w użyciu.
  woman with brown t-shirt and green skirt in the driver’s seat of the Hyundai IONIQ 6

  Technologia jazdy autonomicznej.

  Dzięki Asystentowi jazdy autostradowej (HDA 2), IONIQ 6 oferuje autonomiczną jazdę na poziomie 2, a zatem kontroluje prędkość i odległość oraz pomaga podczas zmiany pasa ruchu.
  digital side mirrors inside the Hyundai IONIQ 6 electric vehicle

  Cyfrowe lusterka.

  Cyfrowe lusterka boczne wykorzystują kamery i ekrany we wnętrzu, aby zapewnić jeszcze lepszą widoczność i aerodynamikę.
  man with white suit and green t-shirt is laying on the 8-way adjustable seat of the Hyundai IONIQ 6

  Relaksacyjne przednie fotele.

  Zrelaksuj się. Przednie fotele można regulować w 8 kierunkach, a jednym kliknięciem można je złożyć na płasko, aby zrobić krótką drzemkę.
  Bluetooth icon of the Hyundai IONIQ 6

  Parowanie kilku urządzeń Bluetooth.

  Możesz podłączyć jednocześnie aż dwa urządzenia Bluetooth, aby łatwo i szybko zmienić atmosferę.

  The Hyundai IONIQ 6 with genuine accessories.

  Oryginalne akcesoria.

  Wyróżnij się z tłumu dzięki atrakcyjnym, stylowym akcesoriom. Zapoznaj się z szeroką gamą oryginalnych akcesoriów Hyundai i stwórz samochód, który idealnie do Ciebie pasuje.

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, także IONIQ 6 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ponadto wysokowydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy jest objęty gwarancją przez 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się dodatkowym spokojem, który daje jedna z najlepszych gwarancji w branży — standard.