Kontakt

Wybierz salon

Motortest

ul. Franciszka Hynka 2A

02-149 Warszawa

Zobacz więcej

Motortest

ul. Franciszka Hynka 2A

02-149 Warszawa

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
Salon
Pon - Pt: 9:00 - 19:00
Sob: 9:00 - 15:00

Serwis
Pon - Pt: 7:30 - 18:30
Sob: nieczynne

Jednocześnie nasze "Centrum Kontaktu" przyjmuje zgłoszenia telefoniczne
Pon.-Pt : 7:30 - 19:00, Sob: 9:00 - 15:00
Telefon

+48 22 4700821

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

 

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00

 

Michał Kryczka
Michał Kryczka

Dyrektor Zarządzający

tel. +48 22 4700821
e-mail: michal.kryczka@motortest.com.pl

Krzysztof Resiak
Krzysztof Resiak

Dyrektor Obsługi Posprzedażnej

tel. +48 22 4700821
e-mail: krzysztof.resiak@motortest.com.pl

Piotr Maciołek
Piotr Maciołek

Dyrektor ds. Majątku i Inwestycji

tel. +48 22 4700821
e-mail: piotr.maciolek@motortest.com.pl

SAMOCHODY NOWE

 

Pon. - Pt. 9:00 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Dominik Tarnawski
Dominik Tarnawski

Kierownik Działu Pojazdy Nowe i Używane

tel. +48 22 4700821
e-mail: dominik.tarnawski@motortest.com.pl

Katarzyna Koper
Katarzyna Koper

Administrator Działu Sprzedaży

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: katarzyna.koper@motortest.com.pl

Karol Walerzak
Karol Walerzak

Doradca Klienta

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: karol.walerzak@motortest.com.pl

Aleksander Antos
Aleksander Antos

Doradca Klienta

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: aleksander.antos@motortest.com.pl

Jakub Wróblewski
Jakub Wróblewski

Doradca Klienta

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: jakub.wroblewski@motortest.com.pl

Daria Wróblewska
Daria Wróblewska

Doradca Klienta

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: daria.wroblewska@motortest.com.pl

Adrian Gawroński
Adrian Gawroński

Doradca Klienta

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: adrian.gawronski@motortest.com.pl

Mateusz Kłoś
Mateusz Kłoś

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. +48 602 447 400
e-mail: mateusz.klos@motortest.com.pl

SERWIS

 

Pon. - Pt. 7:30 - 18:30;

Sob. Nieczynne

 

Mirosław Kuchta
Mirosław Kuchta

Mistrz Serwisu

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: miroslaw.kuchta@motortest.com.pl

Angelika Cholińska
Angelika Cholińska

Doradca Serwisowy

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: angelika.cholinska@motortest.com.pl

Bartosz Perczyński
Bartosz Perczyński

Doradca Serwisowy

tel. +48 22 4700821
e-mail: bartosz.perczynski@motortest.com.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

 

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Mariusz Mamiński
Mariusz Mamiński

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesorii

tel. +48 22 4700821
e-mail: mariusz.maminski@motortest.com.pl

Paweł Welhan
Paweł Welhan

Młodszy Specjalista Działu Części Zamiennych i Akcesorii

tel. +48 22 4700821
e-mail: pawel.welhan@motortest.com.pl

SAMOCHODY UŻYWANE I ODKUP

 

Pon. - Pt. 09:00 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Maksym Afanasenko
Maksym Afanasenko

Doradca Klienta

tel. +48 795559887
e-mail: maksym.afanasenko@motortest.com.pl

Rusłan Verbovskyi
Rusłan Verbovskyi

Doradca Klienta

tel. +48 795556161
e-mail: ruslan.verbovskyi@motortest.com.pl

UBEZPIECZENIA

 

Pon. - Pt. 10:00 - 18:00

 

Katarzyna Figura
Katarzyna Figura

Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: katarzyna.figura@motortest.com.pl

LIKWIDACJA SZKÓD

 

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

 

Krzysztof Kiedrowski
Krzysztof Kiedrowski

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. +48 22 4700821
e-mail: krzysztof.kiedrowski@motortest.com.pl

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

 

Pon. - Pt. 7:30 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Anna Adamiak
Anna Adamiak

Koordynator Działu BDC

tel. +48 22 4700821
e-mail: anna.adamiak@motortest.com.pl

Karolina Król
Karolina Król

Specjalistka ds. Obsługi Klienta

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: karolina.krol@motortest.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ I ROZLICZENIA

 

Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

 

Diana Papirkowska
Diana Papirkowska

Księgowość i rozliczenia

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: diana.papirkowska@motortest.com.pl

RECEPCJA

 

Pon. - Pt. 7:30 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Roksana Nowak
Roksana Nowak

Recepcjonistka

tel. +48 22 4700821
e-mail: roksana.nowak@motortest.com.pl

Weronika Nowak
Weronika Nowak

Recepcjonistka

tel. +48 22 470 08 21
e-mail: weronika.nowak@motortest.com.pl