Kontakt

Wybierz salon

Motortest

ul. Franciszka Hynka 2A

02-149 Warszawa

Zobacz więcej

Motortest

ul. Franciszka Hynka 2A

02-149 Warszawa

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
Salon
Pon - Pt: 9:00 - 19:00
Sob: 9:00 - 15:00

Serwis
Pon - Pt: 7:30 - 18:30
Sob: 9:00 - 15:00

Jednocześnie nasze "Centrum Kontaktu" przyjmuje zgłoszenia telefoniczne
Pon.-Pt : 7:30 - 19:00, Sob: 9:00 - 15:00

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

 

Pon. - Pt. 9:00 - 18:00

 

Piotr Maciołek
Piotr Maciołek

Dyrektor Zarządzający

tel. (22) 470 08 21
e-mail: piotr.maciolek@motortest.com.pl

Michał Kryczka
Michał Kryczka

Dyrektor Obsługi Sprzedażowej i Posprzedażowej

tel. (22) 470 08 21
e-mail: michal.kryczka@motortest.com.pl

SAMOCHODY NOWE

 

Pon. - Pt. 9:00 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Bartłomiej Bednarczyk
Bartłomiej Bednarczyk

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. +48 (22) 470 08 21
e-mail: bartlomiej.bednarczyk@motortest.com.pl

Patryk Jóźwik
Patryk Jóźwik

Administrator Działu Sprzedaży

tel. (22) 470 08 21
e-mail: patryk.jozwik@motortest.com.pl

Karolina Kubiak
Karolina Kubiak

Doradca Klienta

tel. +48 728 310 066
e-mail: karolina.kubiak@motortest.com.pl

Karol Walerzak
Karol Walerzak

Doradca Klienta

tel. +48 795 332 313
e-mail: karol.walerzak@motortest.com.pl

Aleksander Antos
Aleksander Antos

Doradca Klienta

tel. +48 666 595 259
e-mail: aleksander.antos@motortest.com.pl

Jakub Wróblewski
Jakub Wróblewski

Doradca Klienta

tel. +48 602 290 246
e-mail: jakub.wroblewski@motortest.com.pl

Mateusz Kłoś
Mateusz Kłoś

Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. +48 602 447 400
e-mail: mateusz.klos@motortest.com.pl

SERWIS

 

Pon. - Pt. 7:30 - 18:30;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Joanna Grabowska
Joanna Grabowska

Kierownik Serwisu; Kierownik działu Części Zamiennych i Akcesoriów

tel. (22) 470 08 21
e-mail: joanna.grabowska@motortest.com.pl

Angelika Cholińska
Angelika Cholińska

Doradca Serwisowy

tel. (22) 470 08 21
e-mail: angelika.cholinska@motortest.com.pl

Izabella Jasińska
Izabella Jasińska

Doradca Serwisowy

tel. +48 (22) 470 08 21
e-mail: izabella.jasinska@motortest.com.pl

Mariusz Mamiński
Mariusz Mamiński

Specjalista ds. Administracyjnych

tel. +48 (22) 470 08 21
e-mail: mariusz.maminski@motortest.com.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

 

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Łukasz Zambrzycki
Łukasz Zambrzycki

Starszy Specjalista ds. Części

tel. (22) 470 08 21
e-mail: lukasz.zambrzycki@motortest.com.pl

Karola Borowa
Karola Borowa

Młodszy Specjalista ds. Części

tel. (22) 470 08 21
e-mail: karola.borowa@motortest.com.pl

SAMOCHODY UŻYWANE I ODKUP

 

Pon. - Pt. 09:00 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Waldemar Ryjak
Waldemar Ryjak

Kierownik sprzedaży

tel. (22) 470 08 21
e-mail: waldemar.ryjak@motortest.com.pl

Olgierd Jaworowski
Olgierd Jaworowski

Doradca Klienta

tel. (22) 470 08 21
e-mail: olgierd.jaworowski@motortest.com.pl

LIKWIDACJA SZKÓD

 

Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

 

Krzysztof Kiedrowski
Krzysztof Kiedrowski

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel. (22) 470 08 21
e-mail: krzysztof.kiedrowski@motortest.com.pl

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

 

Pon. - Pt. 7:30 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Patrycja Kostrubiec
Patrycja Kostrubiec

Koordynator Obsługi Klienta i Marketingu

tel. +48 662 531 016
e-mail: patrycja.kostrubiec@motortest.com.pl

Anna Gretke
Anna Gretke

Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. +48 (22) 470 08 21
e-mail: anna.gretke@motortest.com.pl

Daniela Paszkowska
Daniela Paszkowska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

tel. +48 22 470 08 24
e-mail: daniela.paszkowska@motortest.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ I ROZLICZENIA

 

Pon. - Pt. 9:00 - 17:00

 

Diana Papirkowska
Diana Papirkowska

Księgowość i rozliczenia

tel. (22) 470 08 21
e-mail: diana.papirkowska@motortest.com.pl

RECEPCJA

 

Pon. - Pt. 7:30 - 19:00;

Sob. 9:00 - 15:00

 

Natalia Mołda
Natalia Mołda

Recepcjonistka

tel. +48 22 470 08 24
e-mail: natalia.molda@motortest.com.pl