Wyznacza nowe standardy.

Dynamiczny i charakterystyczny, nowy i20 wyznacza nowe standardy w segmencie małych samochodów. Łącząc mnóstwo inteligentnych technologii, takich jak najlepsze w swojej klasie funkcje łączności i pakiet bezpieczeństwa, jeden z najbardziej wszechstronnych w swojej klasie – ten niewielki samochód robi ogromne wrażenie.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The Hyundai i20 left side view

  Zaprojektowany, aby się wyróżniać.

  Sportowy, elegancki i oszałamiający – to właśnie nowy i20, który z łatwością przyciąga uwagę dzięki dynamicznej sylwetce i odświeżonemu wyglądowi zewnętrznemu.

 2. Illustration, depicting the Hyundai SmartSense Leading vehicle departure alert feature

  Pakiet bezpieczeństwa.

  Udoskonalony pakiet bezpieczeństwa ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na ulicach dla wszystkich: Ciebie i Twoich współpasażerów, a także wszystkich innych użytkowników drogi – w tym również pieszych i rowerzystów.

 3. The Hyundai i20's 10.25 inch centre touch screen, displaying the current route, music and weather

  W ciągłym kontakcie.

  Ciesz się inteligentnymi funkcjami łączności w nowym i20, które zapewniają wygodną jazdę. Pozostań w kontakcie bezprzewodowym i steruj samochodem za pomocą głosu podczas podróży.

  Styl nowej generacji.

  Liczy się pierwsze wrażenie – dlatego odświeżyliśmy design jednego z naszych najbardziej udanych modeli. Wynik? Samochód, który wygląda równie dobrze, jak jeździ, o nowoczesnej, dynamicznej sylwetce, która wyróżnia się na drodze.
  A man looking at his mobile phone wih a Hyundai i20 parked in the street near him.

  Nowoczesne funkcje łączności.

  Nowy Hyundai i20 jest wyposażony w najnowsze funkcje łączności, dzięki którym jazda staje się jeszcze wygodniejsza.
  A young man in a blue shirt with his hands on the steering wheel of a Hyundai i20.

  Zaawansowane systemy bezpieczeństwa.

  Więcej funkcji bezpieczeństwa dzięki Hyundai SmartSense jest teraz w standardzie dla każdego. Większy spokój ducha podczas jazdy dla Ciebie i Twoich najbliższych.
  A green Hyundai i20 seen from the rear driving down a street.

  Sportowy i zrównoważony.

  Zaprojektowany z myślą o maksymalnej efektywności i wydajności, nowy Hyundai i20 jest dostępny z silnikami 1.2 MPI o mocy 84KM lub 1.0 T-GDI o mocy 100KM.

  5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

  Jak każdy Hyundai, także nowy i20 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją na nieograniczony przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – nasz standard.
  A green Hyundai i20 driving between modern building blocks.
  1
  Hyundai 5 year unlimited mileage warranty