Inspirowany modelem rajdowym i20 Coupe WRC.

Najnowszy sportowy model Hyundai i20 N został zbudowany do jazdy na torach wyścigowych i był inspirowany rajdowym modelem i20 WRC. Podobnie jak inne modele submarki N dostępne w Europie, nowy i20 N oferuje przyjemność z jazdy, dzięki znakomitym osiągom silnika i zaawansowanym technologiom.

Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. The all-new Hyundai i20 N, seen from the front, turning a curve on a race track.

  Największy łobuz na drodze.

  Dzięki silnikowi turbo GDi o pojemności 1,6 litra i imponującym 204 KM całkowicie nowy i20 N zapewnia wiele emocji, jak samochód rajdowy, na którym bazuje.

 2. The all-new Hyundai i20 N, seen from the rear, driving a race track.

  Codzienny samochód sportowy.

  Wydajność nie musi odbywać się kosztem wygody: i20 N jest wyposażony w najlepsze w swojej klasie funkcje łączności i bezpieczeństwa Hyundaia, które zapewniają przyjemną i bezpieczną jazdę.

 3. An image of the all-new i20 N styled like a sports car.

  Gotowy na tor wyścigowy.

  Zabierz go na przejażdżkę po mieście lub po torze wyścigowym. i20 N nie tylko wygląda sportowo — zapewnia dreszczyk emocji, kiedy tylko chcesz.

  Dźwięk silnika jak muzyka dla Twoich uszu.

  Możesz usłyszeć prawdziwą moc wyczynowego silnika zupełnie nowego i20 N, gdy wciśniesz gaz. A może szukasz mniej agresywnego dźwięku w życiu codziennym? Dźwięk wydechu zmienia się w zależności od wybranego trybu jazdy.

  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. Sportowe osiągi.

   Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,2 sekundy. Nowy Hyundai i20 N z pewnością przyciągnie wzrok.
  2. Bezpieczeństwo.

   Wydajność idzie w parze z bezpieczeństwem. Nowy Hyundai i20 N jest wyposażony w zaawansowane funkcje bezpieczeństwa.
  3. Łączność.

   Ciesz się Performance Diving Data System, który pozwala monitorować i poprawiać osiągi podczas jazdy. Wybierz ekran dotykowy LCD o przekątnej 10,25 cala, aby zapewnić bezproblemową łączność na drodze.

   Hyundai i20 Coupe WRC

   Rajdy samochodowe są dowodem harmonijnej współpracy człowieka i maszyny. Nieustannie zmieniający się krajobraz podczas odcinków specjalnych sprawia, że WRC ma reputację jednej z najbardziej ekscytujących form sportów motorowych na świecie.

   Poznaj całą rodzinę Hyundai N.

   Hyundai i20 N to najmniejszy członek naszej stale rosnącej rodziny modeli N. Wraz z modelami i30 N, i30 Fastback N oraz KONA N stanowią imponującą gamę pojazdów o wysokich osiągach, zaprojektowanych z myślą, aby każda chwila za kierownicą była szansą na więcej sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń.

   5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.

   Jak każdy Hyundai, nowy i20 N jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Tę jakość popieramy 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów, dzięki czemu możesz cieszyć się tym, co kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ciesz się dodatkowym spokojem, który zapewnia jedna z najlepszych standardowych gwarancji w branży.
   1