Udoskonalony i unowocześniony.

Niezwykle oryginalna stylistyka nadwozia pełna futurystycznych kształtów i ostrych kątów, została zainspirowana koncepcyjnym SUV-em Hyundai o nazwie Vision T. Nowy TUCSON rozwija wielokrotnie nagradzany projekt modelu TUCSON, sprawiając, że jego stylistyka jest jeszcze bardziej nowoczesna.

Wygląd.

Wygląd.

Nowe, mocno zarysowane elementy stylistyczne współgrają z dynamicznymi formami geometrycznymi TUCSON-a. Zaprojektowane na nowo, ukryte światła o charakterystycznym kształcie czynią ten model wyjątkowym i sprawiają, że przyciąga wzrok na drodze.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Hyundai TUCSON w dynamicznym widoku z przodu i z boku.

  Przód.

  Śmiało przeprojektowana osłona chłodnicy charakteryzuje się dynamicznym połączeniem smukłych, diagonalnych linii. Zderzak i dolne osłony płynnie rozchodzą się na boki, tworząc wizualnie szerszą sylwetkę.
 2. Przednie światła LED Hyundaia TUCSON.

  Wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED.

  Na nowo zaprojektowano również unikalne, ukryte światła parametryczne – wykorzystując nową technologią cięcia laserowego. Nadaje ona światłom LED do jazdy dziennej jaśniejszy i bardziej elegancki wygląd.
 3. Hyundai TUCSON z większą, dolną osłoną tylnego zderzaka.

  Tył.

  Większa dolna osłona tylnego zderzaka jest zintegrowana z listwą zderzaka, wzmacniając wrażenie szerokości. Elegancka forma nawiązuje do stylistyki przodu, podkreślając wrażenie stabilności.
 4. Trzy rozmiary obręczy kół Hyundaia TUCSON.

  Nowe obręcze kół.

  Wybieraj spośród gamy zaprojektowanych na nowo obręczy ze stopów lekkich, które jeszcze bardziej podkreślają wyjątkowy wygląd tego SUV-a. 

  Wnętrze

  Wrażenie.

  Całkowicie przeprojektowane, aby zintegrować imponujący nowy zestaw wyświetlaczy i zaawansowanych elementów technologicznych, starannie wykonane wnętrze łączy w sobie przestronność i funkcjonalność, budując kojące poczucie otwartości.

   

  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Kierownica i cyfrowy zestaw wskaźników Hyundaia TUCSON.

   Nowy design kierownicy.

   Nowa trójramienna kierownica gwarantuje optymalny uchwyt i ergonomiczne rozmieszczenie elementów sterujących, co przekłada się na komfort i wygodę.
  2. Nowa deska rozdzielcza i otwarty schowek Hyundaia TUCSON.

   Nowy, płynny projekt deski rozdzielczej.

   Nowa deska rozdzielcza z poziomym układem i otwartym schowkiem stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności i stylu. Płynnie przechodzi w wykończenie drzwi, zwiększając poczucie przestronności.
  3. Nowy podłokietnik i konsola środkowa Hyundaia TUCSON.

   Nowy podłokietnik i konsola środkowa.

   Idealnie umiejscowiony dla maksymalnego komfortu podczas jazdy, nowy podłokietnik zapewnia również idealny dostęp do bezprzewodowej ładowarki telefonu i uchwytów na kubki w nowej konsoli środkowej.

   Wszechstronność i przestrzeń w dobrym stylu.

   TUCSON to wszechstronność w najlepszym wydaniu – oferuje mnóstwo elastycznej przestrzeni ładunkowej na intensywny tydzień pracy i pełne aktywności weekendy. Pasażerowie pokochają ten komfort i przestronność. Pasażerowie z tyłu również mają dużo miejsca na nogi.
   Kobieta wkładająca rzeczy do 1795-litrowego bagażnika Hyundaia TUCSON.

   Ogromna przestrzeń bagażowa.

   W zależności od wybranej wersji wyposażenia i układu napędowego pojemność bagażnika może wynosić aż 616 litrów przy normalnie ustawionych siedzeniach i do 1795 litrów przy złożonych oparciach.
   Pięć wygodnych siedzeń Hyundaia TUCSON – ujęcie z boku.

   Najwyższy komfort i przestronność.

   Ciesz się komfortem klasy premium na wszystkich pięciu siedzeniach. Mnóstwo miejsca na nogi z tyłu oznacza, że pasażerowie nie zmęczą się nawet w długiej trasie.