Wyznaczanie nowych standardów.

Całkowicie nowa KONA wyznacza nowe standardy w segmencie subkompaktowych SUV-ów dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii. Ciesz się najnowszą łącznością i inteligentnymi funkcjami zwiększającymi wygodę, wspieranymi przez najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

Technologia

Poznaj najnowocześniejszą technologię.

  
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Image of the curved panoramic display of the Hyundai KONA featuring two integrated screens. 

  Dwa zintegrowane ekrany 12,3".

  Elegancka, modułowa deska rozdzielcza jest wyposażona w dwa zintegrowane wyświetlacze, nadające nowoczesny wygląd: 12,3-calowy dotykowy ekran systemu multimediów oraz 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników.
 2. Close up image of the eight-speaker BOSE Premium Sound System and subwoofer of the Hyundai KONA. 

  System Premium Audio BOSE.

  Zanurz się w świecie doskonałego dźwięku dzięki 8 wysokowydajnym głośnikom optymalnie dostrojonym, aby zapewnić rewelacyjne wrażenia dźwiękowe.
 3. A man unlocking the door of the Hyundai KONA with his smartphone.

  Cyfrowy kluczyk.

  Dla większej wygody model KONA można zamykać, otwierać i uruchamiać za pomocą cyfrowego kluczyka, wykorzystując komunikację bliskiego zasięgu (NFC) w smartfonach lub inteligentnych zegarkach, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. 

  Szybkie i elastyczne ładowanie.

  W konsoli centralnej znajduje się szybka ładowarka bezprzewodowa. Jest też gniazdo zasilania 12 V i dwa porty USB-C do szybkiego ładowania. Pasażerowie tylnych siedzeń także mają dostęp do dwóch portów USB-C umieszczonych pod nawiewami klimatyzacji.

   

  Łączność

  Przenieś łączność na wyższy poziom.

  Całkowicie nowa KONA przenosi łączność na wyższy poziom dzięki systemowi multimedialnemu nowej generacji Hyundai o nazwie ccNC (Connected Car Navigation Cockpit), zapewniającemu zaawansowaną grafikę i doskonałą spójność wyświetlaczy. ccNC wprowadza najnowszą wersję Bluelink, w tym pełne aktualizacje oprogramowania Over The Air (OTA). Dla większej wygody KONĘ można blokować, odblokowywać i uruchamiać za pomocą klucza cyfrowego za pośrednictwem smartfonów lub inteligentnych zegarków.
  A smartphone with the Bluelink logo. 

  Usługi łączności Bluelink®

  Niezależnie czy jesteś tuż przed, w trakcie, czy po jeździe Twoim Hyundaiem, Bluelink sprawia, że jesteś cały czas połączony z samochodem. Dostęp do Bluelink możliwy jest przez ekran dotykowy w samochodzie oraz przez aplikację mobilną.
  The inside view of the Hyundai KONA with large and comfort white seats. 

  Over the Air (OTA)

  Dzisiejsze pojazdy to ruchome komputery. Dlatego, aby zapewnić aktualność ich działania bez konieczności odwiedzania dealera, wprowadziliśmy technologię bezprzewodowego (przez Internet) wysyłania i instalowania aktualizacji oprogramowania w samochodach – w ten sam sposób, w jaki uzyskują je komputery i smartfony.

  Bezpieczeństwo

  Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa.

  Aby zapewnić większy spokój ducha, nowy Hyundai KONA został wyposażony w najnowszy Hyundai Smart Sense – nasze najnowocześniejsze zaawansowane systemy wspomagania kierowcy. Po raz pierwszy KONA Hybrid została wyposażona w asystenta jazdy po autostradzie – połączenie asystenta pasa ruchu i inteligentnego tempomatu opartego na nawigacji – wykorzystuje czujniki i dane z map, aby zapewnić bezpieczną jazdę, a także automatycznie dostosować prędkość.
  The all-new Hyundai KONA pictured from the side driving down a city street. 

  Asystent jazdy autostradowej (HDA).

  Hyundai KONA Hybrid jest wyposażony w asystenta jazdy po autostradzie, który wykorzystuje czujniki i dane mapy, aby zapewnić bezpieczną jazdę, a także automatycznie dostosować prędkość do warunków na drodze.
  Blind-spot View Monitor view in the digital cluster in Hyundai Kona.

  System wyświetlający widok z martwego pola (BVM).

  Teraz możesz zobaczyć na zestawie wskaźników widok do tyłu z lewej i prawej strony samochodu. Kamery są aktywowane przez kierunkowskaz podczas zmiany pasa ruchu.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Asystent zdalnego parkowania (RSPA).

   Ciesz się łatwym parkowaniem w ciasnych miejscach dzięki asystentowi zdalnego parkowania. Możesz poruszać KONA Hybrid do przodu i do tyłu za pomocą przycisków na inteligentnym kluczyku – stojąc na zewnątrz swojego samochodu. 2

  2. Asystent unikania kolizji podczas cofania (PCA).

   Jeśli podczas cofania kamera lub tylne czujniki ultradźwiękowe wykryją przeszkodę, PCA wyświetli ostrzeżenie i w razie potrzeby uruchomi hamulce.

  3. Kamera kabinowa (ICC).

   System wykorzystuje kamerę w kabinie do analizy twarzy kierowcy i w przypadku senności lub nieuwagi ostrzega go lub interweniuje, jeśli to konieczne.

  4. Asystent unikania kolizji czołowych (FCA) z wykrywaniem pieszych i rowerzystów

   Monitorując drogę za pomocą radaru i kamery, system automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie samochodu poprzedzającego lub pieszych i rowerzystów na drodze. Skręcając w lewo na skrzyżowaniu, hamuje, jeśli istnieje ryzyko kolizji z nadjeżdżającym pojazdem.

  5. Asystent monitorowania martwego pola (BCW).

   Za pomocą radaru w dolnej części tylnego zderzaka system ostrzega o ruchu w martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji ustawisz kierunkowskaz, wyemituje on alarm dźwiękowy i zahamuje, aby zapobiec kolizji.

  6. Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA).

   Wykorzystuje przednią kamerę do monitorowania linii drogi. W przypadku niezamierzonego zjechania z pasa ruchu ostrzeże Cię i może zastosować przeciwny moment obrotowy, aby skierować samochód z powrotem na pas ruchu.

  7. Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA).

   Podczas cofania w obszarach o słabej widoczności system nie tylko ostrzega o zbliżaniu się pojazdów z boku, ale także automatycznie uruchamia hamulce.

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7

  Wygoda

  Większa i inteligentniejsza przestrzeń wewnętrzna.

  Wszechstronny nowy Hyundai KONA jest również bardzo komfortowy i wygodny. Dzięki powiększonym wymiarom i uniwersalnej architekturze wywodzącej się z pojazdów elektrycznych, zyskujesz bardziej przestronną, bardziej elastyczną „przestrzeń życiową” wnętrza. Odkryj wyjątkowy poziom inteligentnych technologii i sprytnych funkcji, dzięki którym każda jazda będzie przyjemnością.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Two woman reclining on the front seats of the Hyundai KONA SUV.

   Przednie fotele relaksacyjne.

   Odchyl się i zrelaksuj. Opcjonalne przednie fotele są zoptymalizowane pod kątem „nieważkiego” rozkładu nacisku na ciało, co pozwala na orzeźwiającą przerwę.
  2. The smart power tailgate of the all-new Hyundai KONA. 

   Inteligentna klapa bagażnika.

   Ciesz się łatwym ładowaniem. Pokrywa bagażnika otwiera się automatycznie po wykryciu inteligentnego kluczyka przez 3 sekundy. Co więcej, możesz także dostosować wysokość jej podnoszenia.
  3. Sunroof of the white all-new Hyundai KONA. 

   Otwierane okno dachowe.

   Wpuść słońce i ciesz się wiatrem we włosach, otwierając elektryczne okno dachowe w nowym modelu KONA.
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. 1
   2. 2
   3. 3

   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. 1
   2. 2
   3. 3