Zaprojektowany, by zachwycać.

Duży, odważny i piękny – Nowy SANTA FE Hybrid jest przeznaczony dla ludzi z charakterem. Prawdziwy król szos, który na długo przykuwa uwagę. Szerokie nadwozie i całkowicie odmieniony design wielu przyprawią o zawrót głowy.

20 lat SANTA FE – ewolucja ikony.

Wprowadzając model SANTA FE pierwszej generacji w 2000 roku, Hyundai był jednym z pionierów na rynku SUV-ów. Obchodzący swoje 20-lecie, SANTA FE odniósł ogromny sukces i stał się ikoną marki. Prześledźmy razem ewolucję naszego pierwszego SUV-a na przestrzeni lat.

 1. Zdjęcie SUV-a Hyundai SANTA FE pierwszej generacji

  Pierwsza generacja 2000-2006.

  Pierwsza generacja miała mocny, ale dopracowany wygląd i była znacznie dłuższa i szersza niż wielu jej rywali, co podkreślało jej praktyczność w jeździe terenowej.

 2. Zdjęcie SUV-a Hyundai SANTA FE drugiej generacji

  Druga generacja 2006-2012.

  Druga generacja charakteryzowała się większą mocą silników i przestronnością wnętrza, a także zmodernizowanym systemem bezpieczeństwa, oferując jednocześnie znacznie lepsze prowadzenie w różnych warunkach jazdy niezależnie od pogody.

 3. Zdjęcie SUV-a Hyundai SANTA FE trzeciej generacji

  Trzecia generacja 2012-2018.

  Trzecia generacja oferowała jeszcze wyższy komfort i jakość, wyznaczając nowy kierunek stylistyczny, na który składały się wyrafinowane linie oraz śmielej ukształtowane powierzchnie.

 4. Zdjęcie SUV-a Hyundai SANTA FE czwartej generacji

  Czwarta generacja 2018-obecnie.

  Aspiracje do klasy premium czwartej generacji podkreśla prestiżowy wygląd, zaawansowana technologia, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i wyjątkowa przestronność.

  Projektowanie – od szkicu do salonu sprzedaży.

  Wstępne szkice na początku procesu to różne pomysły projektantów narysowane ołówkiem na papierze. W przypadku nowego SANTA FE zespół projektowy skupił się na uzyskaniu spokojniejszego, bardziej wyrafinowanego języka formy. Podkreśla ona szeroką sylwetkę i siłę nowego stylu, który wyraża harmonię i wyrafinowanie.

  A picture of SangYup Lee, the Executive Vice President and Global Head of Hyundai Design Center.
  Zmodernizowaliśmy Nowego SANTA FE, oferując funkcje klasy premium i atrakcyjną estetykę, co z pewnością podnosi jego prestiż. Śmiałe linie rozciągające się na boki oraz od przodu do tyłu nadają SANTA FE twardy, ale wyrafinowany wygląd, którego oczekuje nabywca SUV-a. Ponadto dodaliśmy liczne rozwiązania i funkcje, aby stworzyć prawdziwie rodzinnego SUV-a, który przyjemnie się prowadzi.

  - SangYup Lee - Szef Hyundai Global Design Center w Hyundai Motor Company -

  Stylistyka

  Mocne i wyrafinowane piękno.

  Większy, odważniejszy i bardziej charakterystyczny, Nowy SANTA FE Hybrid został przeprojektowany od podstaw. Połączenie wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wnętrza i na zewnątrz to wyjątkowa deklaracja przynależności do segmentu.

  Nowe w pełni diodowe reflektory oraz zderzak nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

  Wzorzec piękna.

  Nowe, w pełni diodowe reflektory są oferowane w standardzie. Towarzyszą im wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED w kształcie litery T, które natychmiast przyciągają uwagę.

  Stylistyka pasa tylnego Nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

  Niewzruszona pewność siebie.

  Nowy wzór rozciągniętych w poziomie świateł tylnych połączonych czerwonym odblaskowym paskiem wizualnie uwydatnia szerokość nadwozia.

  Śmiałe i ciekawe kolory nadwozia.

  Wybór należy do Ciebie. Spersonalizuj swojego Nowego SANTA FE Hybrid, wybierając jeden z 9 przepięknych kolorów nadwozia inspirowanych naturą. Gamę uzupełniono o trzy nowe, stylowe kolory: Glacier White, Taiga Brown, Lagoon Blue.

  Dostępne kolory nadwozia nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

  Wnętrze

  Niebywała przestronność. Najlepsza technologia.

  Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu Nowego SANTA FE Hybrid, a poczujesz to od razu: Więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia Nowy SANTA FE Hybrid oferuje również opcjonalny pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.
  Zdjęcie luksusowego wnętrza Nowego SANTA FE Hybrid.

  Płynąca konsola centralna.

  Jedną z najbardziej charakterystycznych elementów zmodernizowanego wnętrza jest pływająca konsola centralna, która elegancko i płynnie łączy się z pokrytą skórą deską rozdzielczą. Perfekcyjnie wykończona miękkimi materiałami konsola środkowa udostępnia w wiele zaawansowanych funkcji, co podkreśla poczucie klasy premium wewnątrz samochodu.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Zdjęcie w pełni cyfrowego zestawu wskaźników 12,3” Nowego Hyundaia SANTA FE Hybrid.

   Dynamiczny cyfrowy zestaw wskaźników.

   Dopełnieniem luksusowego wnętrza jest nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala, który można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań.
  2. Zdjęcie optymalnie umieszczonego ekranu dotykowego 10,25” Nowego SANTA FE Hybrid.

   Nowy ekran dotykowy 10,25”.

   Wszystko, czego potrzebujesz na dużym ekranie. Optymalnie umieszczony szeroki ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia doskonałą przejrzystość, łatwość obsługi i dublowanie funkcji smartfona.
  3. Zbliżenie systemu shifty-by-wire sterowanego przyciskami w nowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Hybrid.

   System shift-by-wire sterowany przyciskami.

   Za pomocą wygodnych przycisków na konsoli środkowej można wybrać jazdę do przodu, przełożenie neutralne, wsteczny lub parkowanie.

   Uchwyt na napoje z zamknięciem.

   W eleganckiej nowej konsoli środkowej umieszczono zasuwaną pokrywę, która pozwala zakryć drugi uchwyt na kubek i port USB, aby uzyskać bardziej schludny wygląd.

   Konsola środkowa we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.
   Zbliżenie ulepszonej ładowarki bezprzewodowej Nowego SANTA FE Hybrid.
   Półka pod uniesioną konsolą środkową we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

   Półka pod konsolą.

   Półka umieszczona pod uniesioną konsolą środkową daje dużo łatwo dostępnego miejsca do przechowywania rzeczy osobistych.

   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. 1
   2. 2
   3. 3