Nowa perspektywa miejskiego stylu.

Nowy BAYON, to crossovera o nowym, wyróżniającym się designie. Auto wzbogacono o długą listę inteligentnych funkcji łączności i bezpieczeństwa, które wyróżniają go w segmencie B-SUV, a także nowe rozwiązania techniczne. Przy okazji odświeżono także wnętrze.

Zalety

Przestrzeń dla nowych rozwiązań.

Nowy BAYON może poszczycić się charakterystycznym designem pełnym wyrazistych detali, typowym dla crossovera zaprojektowanego specjalnie z myślą o europejskich odbiorcach. 
Side view of the new Hyundai BAYON in blue, with a concrete wall in the background.

Solidny, nowy wygląd.

Przedni pas świateł do jazdy dziennej LED został zintegrowany, aby stworzyć sygnaturę świetlną o nazwie Seamless Horizon. Kształt przedniego zderzaka, a także osłony chłodnicy zostały zmienione, aby uzyskać odważniejszy i bardziej charakterystyczny design.
The driver's seat and steering wheel of the new Hyundai BAYON.

Twoja przestrzeń.

W nowym modelu BAYON przestrzeń nie jest wyzwaniem. Pokochasz komfort i przestrzeń do przechowywania w ulepszonym wnętrzu oraz wysoką pozycję za kierownicą, zapewniającą poczucie bezpieczeństwa.

Pozostań w kontakcie.

Możesz teraz korzystać ze standardowego zestawu wskaźników o przekątnej 4,24 cala i 10,25-calowego ekranu nawigacji. Nowy BAYON oferuje także opcjonalny konfigurowalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala, standardowy ekran informacyjno-rozrywkowy o przekątnej 10,25 cala, Apple CarPlay™ i Android Auto™, bezprzewodową ładowarkę oraz usługi Bluelink®. Dodatkowe ulepszenie, to wprowadzenie aktualizacji nawigacji z chmury (Over-the-Air).
The large 10.25-inch digital instrument cluster of the new Hyundai BAYON.

Cyfrowy zestaw wskaźników 10.25"

Opcjonalny konfigurowalny cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala wyświetla najważniejsze informacje z najwyższą przejrzystością. I oferuje różną grafikę, w zależności od trybu jazdy.
The large 10.25-inch infotainment touchscreen of the new Hyundai BAYON.

Dotykowy ekran centralny 10.25"

Ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala obsługuje Apple CarPlay™ i Android Auto™, dzięki czemu możesz podłączyć swój telefon i sterować jego funkcjami.

Zobacz także

Dowiedz się więcej.

  

Nowy Hyundai BAYON.

Nowy Hyundai BAYON to stylowy crossover SUV charakteryzujący się wiodącą w swojej klasie praktycznością, przestronnym wnętrzem, nowym designem i najnowocześniejszymi funkcjami bezpieczeństwa. 

BAYON.

Nie zapominajmy także o pierwszej generacji modelu BAYON. To najbardziej kompaktowy członek rodziny SUV-ów Hyundaia. Już teraz sprawdź wysokie upusty oraz atrakcyjne formy finansowania.