Przyszłość, na którą nie musisz czekać.

Już jest. Teraz i tu! Dostępny jak nigdy wcześniej Hyundai KONA Electric dzięki produkcji zlokalizowanej w Europie. Charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem, najnowszą inteligentną technologią i zasięgiem do 484 km na jednym ładowaniu.

1

Charge myHyundai

Przy zakupie modelu KONA Electric możesz otrzymać przedpłacony voucher Charge myHyundai na ładowanie o wartości 2 000 zł.

2

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai KONA Electic już teraz dostępny w programie „Mój elektryk”. Sprawdź, czy możesz skorzystać z dodatkowej dopłaty rządowej aż do 27 000 zł.

Odkryj nową KONE Electric.

W firmie Hyundai dążymy do postępu ludzkości, co z kolei popycha nas do tworzenia pojazdów, które sięgają dalej i lepiej wyglądają. Podobnie jak KONA Electric z zapierającym dech w piersiach nowym wyglądem i wszechstronnością. Przyjrzyj się bliżej temu naprawdę wyjątkowemu pojazdowi elektrycznemu.
Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
 1. The range of the new Hyundai Kona Electric of 484 km with the 64 kWh battery.

  Sportowa dynamika jazdy. Imponujący zasięg.

  Nikt nigdy nie powiedział, że mobilność elektryczna musi być nudna. Ciesz się sportowym przyspieszeniem i zasięgiem aż do 484 km na jednym ładowaniu.

 2. Front view of the new Hyundai Kona Electric with its sleek refined new design.

  Elektryzujący nowy design.

  Smuklejszy i bardziej wyrafinowany, świeży nowy wygląd zewnętrzny przyciąga wzrok płynnymi kształtami, nowym oświetleniem LED i sportowymi detalami podkreślającymi silne DNA SUV-a Hyundaia.

 3. The 10.25" navigation system screen of the new Hyundai Kona Electric.

  Cyfrowy wymiar wnętrza.

  Połączenie w pełni cyfrowego zestawu wskaźników o przekątnej 10,25 cala i środkowego ekranu dotykowego o przekątnej 10,25 cala zapewnia kokpitowi nowoczesny wygląd, a Ty masz maksymalną widoczność i kontrolę.

  Czym jest pojazd elektryczny?

  W pełni elektryczne pojazdy, takie jak KONA Electric, nie potrzebują paliwa, a jazda jest całkowicie bezemisyjna i ekologiczna. Ponieważ nie ma sprzęgła ani przekładni, zmniejsza się kosztowna konserwacja, a a przyspieszenie jest natychmiastowe dzięki liniowemu momentowi obrotowemu 395 Nm. To płynne i szybkie przyspieszenie czyni dynamiczną i ekscytującą jazdę.
  The Hyundai electric system in a nutshell.

  Ładowarka Hyundai WallBox

  Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz.

  Usługi łączności Bluelink®

  Bluelink® umożliwia sterowanie samochodem za pomocą telefonu lub głosu. Usługi Hyundai LIVE zapewniają w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym i parkingach oraz wiele, wiele więcej.

  Elektromobilność

  Zapoznaj się z projektami Hyundai Motor Poland z obszaru elektromobilności.

  Poznaj całą rodzinę Hyundai KONA.

  Oprócz wersji w pełni elektrycznej, Hyundai KONA jest również dostępny z innymi zelektryfikowanymi układami napędowymi, w tym 48-woltową łagodną hybrydą i pełną wersją hybrydową. A jeśli szukasz auta o bardziej dynamicznym wyglądzie i sportowych osiągach, to przyjżyj się bliżej modelowi KONA N.
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. 1
  2. 2
  3. 3

  Gwarancja.

  Jak każdy Hyundai, także KONA Electric jest produkowana z zapewnieniem najwyższych możliwych standardów jakości. Jakość tą potwierdza 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Dzięki temu możesz cieszyć się życiem, nie przejmując się problemami z samochodem. Ponadto doskonały akumulator litowo-polimerowy modelu KONA Electric jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km, zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się spokojem, jaki zapewnia jedna z najlepszych gwarancji w branży – oferowana w standardzie.
  A woman leaning relaxed against the new Hyundai Kona Electric in a city.
  3,4
  Hyundai 5 year unlimited mileage warranty
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. 1
  2. 2
  3. 3